İlelebet Ödeme Yapıyor mu; İlelebet kullanıcıları arasına katılmak isteyenler lisanstan ödemelere kadar tüm hususları ele alabilir. Özellikle de ödemeler bir hayli merak ediliyor ve bu üzerine kısa açıklamaların üzerinde duruluyor.

İlelebet Ödeme Yapıyor mu?

İlelebet Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Yatırımlara ve para çekme taleplerine dair benzer ödeme seçeneklerinin üzerinde duruluyor. Ancak farklı limitlere yer verilir ve uyulması istenir.

İlelebet ödeme yapıyor mu soranlara öncelikle para çekme seçeneklerinden söz edilmektedir. Anlaşmalı yöntemler:

  • Banka Havalesi & EFT ve Papara seçenekleri üzerinden çekim taleplerine geçmeniz esas alınıyor.
  • Bitcoin, Payfix ve CMT olarak online ödeme yöntemlerinin hepsini sıralamaktadır.

Hesap içerisinden paylaşılan yöntemlerden dilediğinizi seçer ve bu şekilde taleplere geçersiniz. Ancak taleplerin öncesinde yöntemler kadar limitleri de sorgulamak ve işleme geçmek gerekir.

İlelebet Para Çekme Limitleri

İlelebet ödeme sırasında girilen tutarların limitlere uygun olup olmadığını denetler. Ancak limitlere uygun olması halinde kazançların çekilmesi mümkün hale gelir. Bunun için her bir yöntem kadar tutarları da ele almak gerekir. İlelebet ödeme yapıyor mu Alt limitlere dair:

  • Havale & EFT işlemlerine ilişkin en az 200 TL’lik tutara uyulması gerekir.
  • Papara ve Bitcoin üzerinden ise minimum 100 TL limite göre işleme geçilebilir.

İlelebet ödeme yapıyor mu soranlara gerek yöntemlerden gerekse limitlerden söz edilir. Bunların dışında kalan Payfix için en az 200 TL’lik limite uyulması isteniyor. Son olarak ise CMT üzerinden ödemelere geçecek olanlar için minimum 100 TL değerine işaret ediliyor.

İlelebet Para Çekme Üst Sınırları

Çekim talepleri için sadece alt değil bunun dışında üst limitlere de yer verilir. Geriye ise paylaşılan limit aralığına göre ödemelere geçmeniz kalır.

İlelebet ödeme yapıyor mu öğrenmek için siteye giriş yapanlara yöntemlerden limitlere kadar tüm hususlar arka arkaya sıralanacaktır. Bunun üzerine maksimum olarak:

  • Standart üyelere dair en fazla 5000 TL’lik çekim sınırının üzerinde durulur.
  • Gold üyelere 10.000, VIP kullanıcılara ise 20.000 TL’lik tutarlar paylaşılır.

Sonuç olarak belirtilen yöntemlerden istediğiniz gün ve saatte taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu alanda herhangi bir kısıtlamaya yer verilmez ve 7/24 ödemelere geçmeniz esas alınır.

İlelebet Ödeme Süreleri Nasıl?

İlelebet ödeme yapıyor mu öğrenmek için siteye giriş yapanlara her bir yöntem ve de tutarları sıralanacaktır. Bunlara ek olarak merak edilen bir diğer husus ödeme süreleri oluyor. Tekrardan sürelere dair bilgi veriliyor.

24 saatte en fazla 2 defa para çekme talebinde bulunmanız mümkün olacaktır. Bunun gibi iki çekim arasında olması gereken minimum süre ise 6 saattir. Üyeler:

  • Papara üzerinden 15, Havale yönteminden ise 30 dakikaya kadar sonuç alacaktır.
  • Payfix, Bitcoin ve CMT adına da ortalama 15 dakikalık sürece değinilir.

Sonuç olarak yöntemlere özel süreleri dikkate alabilir ve istediğinizi seçebilirsiniz. Bunun gibi alt ve üst limitlere göre dilediğinizi seçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

İlelebet Ödemede Belge İster Mi?

Merak edilen bir diğer husus belgeler oluyor ve bu konuya da değiniliyor. Şöyle ki ödemelerde gerekli duyulmadığı taktirde belgelere değinilmez. Bu durumlar:

  • Suistimal ve haksız kazancın tespiti için belgelerinizi göndermeniz istenebilir.
  • Şüpheli ve riskli durumlarda evraklarınızı talep etmektedir.

Belge kontrollerine dair müşteri hizmetleri ile görüşmek gerekir. Bunun için de 7 gün 24 saat aktif olan destek ekibini paylaşır.

Ödemelere ilişkin tüm bu hususlara göz atarak işlemlere geçebilirsiniz. İşlemler sadece hesabınız içerisinden gerçekleşir. Üyelerin hesaptan ‘para çekme’ tercihinde bulunmaları istenir. Böylece istedikleri yöntemi seçmeleri sağlanır ve ardından talep oluşturmaları kısa sürer.

İlginizi Çekebilir;


İlelebet Belge İstiyor Mu?

İlelebet Para Çekme

İlelebet Nasıl

İlelebet Para Yatırma

İlelebet Lisansı

İlelebet Ödeme Yapıyor mu? | İlelebet Para Çekme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.