İlelebet Para Çekme; İlelebet ödemelere dair kısa açıklamalarda bulunuyor ve giriş yapar yapmaz her birine göz atmanız sağlanıyor. Üstelik yine giriş sayfasından destek ekibini paylaşması da ödemelere dair merak ettiklerinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

İlelebet Para Çekme

İlelebet Havale İle Para Çekme

Havale yöntemi hem para yatırma hem de çekim işlemlerinde geçerlidir. Ancak her iki işleme dair ayrı limitlerin üzerinde durulduğunu unutmamak gerekir. Söz konusu İlelebet para çekme talepleri olduğunda:

  • Havale üzerinden çekebileceğiniz minimum tutar 200 TL ve üzerinde olmalıdır.
  • Banka Havalesi işlemlerini 1 – 30 dakika aralığında kayıtlı hesap üzerinden gerçekleşir.

Para çekme taleplerinizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca iletebilirsiniz. Ancak söz konusu EFT olduğunda haftaiçi ve mesai saatlerinde taleplere geçmeniz gerekir.

İlelebet Papara İle Para Çekme

Bahisçilerin tercih ettiği ödeme seçeneklerinin çoğu sitede yerini almıştır. Örneğin Papara bunlardan bir tanesidir ve Havale gibi hem yatırım hem de İlelebet para çekme seçenekleri arasında gösterilir.

Papara çekim işlemleri için hesaba giriş yaptıktan sonra cüzdan numaranızı paylaşmanız gerekir. Çünkü müşterilerin hesap bilgileri dahilinde ödemeye geçilir. Bu şekilde:

  • En az 100 TL olan çekim tutarını dikkate alarak işlemlere geçmeniz gerekir.
  • İşlemlere dair ortalama süre ise 1 – 15 dakika olarak paylaşılır.

7 gün 24 saat boyunca çekim taleplerinde bulunmanıza izin verilir. Üstelik işlemlere dair herhangi bir kesintinin gerçekleşmesi de mümkün olmayacaktır.

İlelebet Bitcoin İle Para Çekme

Çekim yöntemleri yatırımlarda da geçerlidir ve önce ödemelere geçerek faaliyet gösterebilirsiniz. Öyle ki faaliyetlere karşı elde edilen kazançlar için çekim taleplerinin üzerinde durulur. Taleplerde geçerli olan bir diğer yöntem olarak BTC paylaşılır ve:

  • Bitcoin ödemelerine dair minimum tutar 100 TL olarak ele alınmalıdır.
  • Çekim süresi olarak ortalama 15 dakikaya yer verilir.

İlelebet para çekme için Bitcoin tercihinde bulunanlar hesap numarasını paylaşmalıdır. Ancak hesap numarası ve ardından çekim bedelini girerek taleplerinizi iletirsiniz. Üstelik taleplerinizi 7 gün 24 saat boyunca iletebileceğiniz ödeme seçeneklerinden bir tanesidir.

İlelebet Payfix İle Para Çekme

İlelebet para çekme taleplerine dair online ödeme seçeneklerine ağırlık verdiğini gösterir. Her birinden de alt limitlere uygun olacak şekilde işlemlere geçmenizi esas almaktadır.

Çekimde geçerli bir diğer sanal ödeme seçeneğinin Payfix olduğu açıkça belirtilir. Yatırım işlemlerinde de kullanılan Payfix üzerinden çekim taleplerinizi iletebilirsiniz. Bunun için:

  • Çekim işlemlerinde geçerli alt limitin 200 TL olduğunu unutmamak gerekir.
  • Diğerleri gibi para çekme taleplerinize ortalama 15 dakika sonra yanıt verilmektedir.

Payfix üzerinden kesintisiz ve belgesiz olarak işlem görülür. Ödemelere geçmeden önce herhangi bir evrak göndermenize gerek kalmaz. Aynı şekilde çekim talepleri üzerinden kesintilere de geçilmez. Komisyonsuz olarak finansal işlemlerin gerçekleştiği sitelerden bir tanesidir.

İlelebet CMT İle Para Çekme

Çekim taleplerinde geçerli olan son yöntemin CMT olduğu gösteriliyor. Diğerleri gibi hesaba giriş yapanların yöntemi seçmesi ve taleplere geçmesi bekleniyor.

Çekim talepleri için açılan forma CMT cüzdan bilgilerini sıralamanız gerekir. Cüzdan bilgilerinin arkasından ise tutara yer verir ve talebinizi oluşturursunuz. Bu şekilde:

  • Payfix çekim işlemlerinde geçerli olan alt limit 100 TL olarak belirtilir.
  • Çekim süresi olarak 1 – 15 dakikaya vurgu yapılır.

Bunlara ek olarak 7/24 ödemelerin yapıldığı yöntemler arasında gösterilir. Dilediğiniz zaman yine belgesiz olacak şekilde işleme geçersiniz. Görüldüğü üzere ödemelerde belge kontrollerinin üzerinde durulmuyor. Bunun yerine çekim formuna girilen bilgilere göz atılır. Son olarak ise çekmek istediğiniz tutar değerlendirilir ve bu şekilde ödemeniz gerçekleşir.

İlginizi Çekebilir;

İlelebet Ödeme Yapıyor mu?

İlelebet Para Yatırma

İlelebet

İlelebet Nasıl

İlelebet Şikayet

İlelebet Para Çekme | İlelebet Ödeme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.